אודות

ענף הובלות המשרדים הוא מהמפותחים בישראל. על מנת שנוכל להבין את חשיבותו, מספיק להביט בנתוני בניית המשרדים באזור המרכז בימים אלה (שנת 2015) העומדים על מעל ל-500,000 מטר שטחי משרד שיכנסו למעגל השכירויות והמכירה כבר בעתיד הקרוב. נתונים אלה מלמדים אותנו שהשוק דינמי והעובדה שאחוז האכלוס גבוה מאוד, מלמדת אותנו שבעלי עסקים עוברים משרדים – והרבה.

כחברה שעוסקת בתחום ההובלות, הופתענו לגלות שלמרות העובדה שענף הובלות המשרדים בישראל הוא מהמפותחים במערב, לא הצלחנו למצוא מקור מהימן המרכז מידע מקצועי אודות תהליך מורכב שכזה ושמציע שירותי הובלה של חברות המתמחות בהובלות משרדים.

אתר  Amovil.co.il הוקם מתוך מחשבה שהובלות משרד שונות מאוד משאר סוגי ההובלות ולפי דעתנו, יהיה נכון יותר להגדיר את הובלות המשרדים כענף נפרד לחלוטין – כזה המשלב יכולות וכלים שונים, הן בצד השרותי והן בצד הביצועי. לכן, בחרנו לרכז מגוון מדריכים מקצועיים שילמדו את גולשינו כיצד לבצע את תהליך המעבר, ממה להיזהר, איך לבחור אנשי מקצוע לביצוע המשימה ועוד נושאים חשובים. כמו כן בחרנו להציג באתר, חברות הובלה בעלות נסיון רב מאוד בהובלות משרדים כך שתוכלו למצוא את כל הדרוש לכם במקום אחד. בין הכלים שאנו ממליצים לכם להשתמש על מנת לקבל הצעת מחיר משתלמת, נמנים מערכת הדירוגים שבאתר – הנבדקת בקפידה על ידינו כדי להבטיח שהמידע שאתם מקבלים הוא מידע מהימן ונקי מאינטרסים. בנוסף, באפשרותכם ליצור קשר עם חברות ההובלה במגוון דרכים: החל משליחת הודעה ועד להתקשרות וביצוע השוואות מחיר. בימים אלה אנו עמלים על מערכת לביצוע מכרזים – כזו שתאפשר לכם להגדיר את מהות ההובלה ולקבל מגוון הצעות מחיר בשיטת המכרז.

מעבר משרד יכול להיות אירוע טראומתי אך מניסיוננו למדנו שניתן להקל את התהליך בצורה משמעותית מאוד על ידי

  • תכנון מוקדם.
  • ביצוע החלטות נכונות בכל הקשור לבחירת חברת ההובלות.
  • מעקב שוטף ומתואם אחר התקדמות התהליך.

אנו בטוחים ששימוש באתר יקנה, גם למי שאינו בקיא בהעברות משרדים, את הכלים להתמודד עם תהליך המעבר בצורה משביעת רצון ומעבר לכך יקל עליכם בצורה משמעותית. מיותר לציין שהאתר נוצר במטרה לשמש אתכם הגולשים והשימוש בו בחינם וללא כל התחייבות מצידכם.

נשמח לקבל תגובות והצעות באמצעות עמוד יצירת הקשר.
שלכם,
צוות Amovil